ELŠ každoročně pořádá několik tradičních skautských vzdělávacích seminářů. Tento rok je již máme za sebou, ale těšíme se na Vás na dalších ročnících v roce 2019.

Pozvánka na XXIX. Skautský seminář ELŠ v Praze v lednu 2019

Pozvání na skautský seminář Ekumenické lesní školy přijali mimo jiné novinář Jindřich Šídlo, socioložka Jiřina Šiklová, bývalý prezidentský kandidát Jiří Drahoš a ředitel Městské knihovny v Praze Tomáš Řehák – Špalek. Přijďte si poslechnout známé osobnosti a uznávané odborníky o víkendu 4. – 6. ledna 2019 do pražského Salesiánského divadla v Kobylisích a Skautského institutu na Staroměstském náměstí. Těšit se můžete i na doprovodný program, skautské prodejce, kavárnu a mnoho dalšího.

29. ročník semináře ELŠ byste si zkrátka neměli nechat ujít! Kompletní program, více informací a registraci najdete na webu els.skauting.cz/seminar.

III. Skautský seminář ve Skutči v březnu 2019

Také Vás zveme na III. ročník semináře Věda, víra, skauting, který proběhne v sobotu 23. 3. 2019 v Kulturním klubu ve Skutči. Program, hosté a další informace se zde objeví behěm tohoto podzimu.

Proběhlé semináře 2018

Minulé ročníky