ELŠ každoročně pořádá několik tradičních skautských vzdělávacích seminářů. Tento rok je již máme jeden, ten pražský, za sebou, ale těšíme se na Vás na jednom z dalších seminářů v tomto roce nebo dalším ročníku v roce 2020.

III. Skautský seminář ve Skutči 23. března 2019

Zveme Vás na III. ročník semináře Věda, víra, skauting, který proběhne v sobotu 23. 3. 2019 v Kulturním klubu ve Skutči.

Program a registrace →

XXIX. vzdělávací seminář skautů brněnské diecéze v Brně 9. března 2019

Také Vás zveme na XXIX. vzdělávací seminář skautů brněnské diecéze, který proběhne v sobotu 9. 3. 2019 v Brně, Petrov 2 (za katedrálou).

Program →

Pozvánka na XXX. Seminář ELŠ v Praze v lednu 2020

Srdečně Vás zveme na XXX. Seminář ELŠ, který proběhne o víkendu 10.–12. ledna 2020 v Praze.

Pokud jste náš seminář již někdy navštívili a rádi se vracíte, nebo jste na Semináři ELŠ ještě nebyli, ale zaujala Vás nějaká z přednášek z let minulých, zapiště si druhý lednový víkend roku 2020 do kalendáře, a rádi Vás na dalším ročníku našemu semináře přivítáme přivítáme.

Program, hosté a další informace se zde objeví behěm tohoto podzimu.

Záznamy přednášek a programy minulých ročníků

• Video a audio nahrávky a plakáty s programy z proběhlých ročníků naleznete v Knihovně ELŠ.

Knihovna ELŠ →

Proběhlé semináře 2019

• XXIX. Skautský seminář ELŠ v Praze, který proběhl o víkendu 4.–6. ledna 2019 v pražském Salesiánském divadle a Skautském institutu.

Proběhlé semináře 2018