Milí přátelé Ekumenické lesní školy,

je nám ctí Vás pozvat na XXXII. ročník semináře Ekumenické lesní školy, který se uskuteční v termínu 2.–4. února 2024 a to v nádherném prostoru kláštera bosých karmelitánů na Fortně.

Na nádherném místě na Hradčasnkém náměstí s velkolepým výhledem na stověžatou Prahu budeme mít možnost se setkat s mnoha významnými osobnostmi společenského života a obohatit svoje znalosti.

Seminář je určen jak pro skauty, tak i pro neskauty.

Můžeš se těšit na významné osobnosti, jako jsou Tomáš Czernin, místopředseda Senátu Parlamentu ČR, Miloň Čepelka, člen Divadla Járy Cimrmana, Petr Váňa, zhotovitel repliky mariánského sloupu v Praze, Václav Dolejší, novinář a mnoho dalších.

Nebude chybět šifrovací hra po Hradčanech, Deskoherna, koncert Pavla Čadka a mnoho dalšího.

Můžeme se těšit i na tebe?

Účastnický poplatek na seminář je 450Kč za osobu za celý víkend včetně stravy od páteční lehké večeře až po nedělní snídani a svačinu na cestu. Z účastnického poplatku budeme hradit nájem na Fortně a materiální zabezpečení semináře.

Je možné si za 200Kč dokoupit skautský šátek v barvách semináře Ekumenické lesní školy.

Seminář má z důvodu omezených prostor kláštera na Fortně omezenou kapacitu. Neváhej tedy a přihlas se ještě dnes.

Těšíme se na společné setkání,
Tým semináře Ekumenické lesní školy