Srdečně vás zveme na XXVIII. Skautský seminář Ekumenické lesní školy, který se koná pod záštitou Skautského institutu. Více informací a registrační formulář najdete na https://els.skauting.cz/seminar/ nebo můžete přejít na registraci kliknutím na tlačítko níže.

Registrovat se

Prostřednictvím formuláře na uvedené adrese se můžete zaregistrovat jako účastníci, rezervovat jídlo či místo na spaní. Registrujte se prosím i v případě, že o jídlo či přenocování nemáte zájem nebo přijdete jen na část semináře. Registrace totiž výrazně urychlí a usnadní vaše odbavení při příchodu.

Tématem 28. ročníku bude vlastenectví. V pátek se můžete těšit na recitál Ládise Heryána a tradiční setkání kruhu ELŠ. V sobotu vystoupí skutečský děkan Jan Linhart, šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery a teolog a přírodovědec Marek Orko Vácha. Poté promluví přední český mediální odborník Jan Jirák a po něm frontman skupiny Kamelot Roman Horký. Večer nabídne dokumentární film Skautské desatero Jíry Stránského. V neděli se setkáme s emeritním biskupem Františkem Radkovským a zvonařem a restaurátorem zvonů Petrem Manouškem.